MG :: Forum i Opinie o Samochodach
Rośliny do biura
Chcemy ozielenić całe biuro (200m2) ale nie mamy czasu na dbanie o rośliny - czy da się to zorganizować?
Re: Rośliny do biura
Są firmy, które o to dbają i warto jest się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ