MG :: Forum i Opinie o Samochodach
Koszty eksploatacji monobloków
Czy koszty eksploatacji monobloków są wysokie? Ile prądu zużywa rocznie taki system?
Re: Koszty eksploatacji monobloków
Monoblok chłodniczy zużywa paliwa energii zależnie od mocy, temperatury i jak długo pracuje.
ODPOWIEDZ