Mam MG ZS hybryd + , samochód jak jest zimny, nie osiągnął jeszcze swojej temperatury, jedzie do pewnej prędkości raz 70 km, raz 80 km / h , wysokie obroty, nie przełancza biegu wyżej, wciskam pedal gazu, samochód nie zwiększa prędkości. Jak samochód osiągnie swoją temperaturę to wszystko jest ok. Proszę o info czy to jest normalne czy jakaś usterka. Dziękuję za odpowiedź.